Sık Sorulan Sorular

Bu Etkinliğe Önkayıt Oluştur
Kampınız yatılı mı ?
Dijital Yıldızlar teknoloji kampları yatılı değildir. Çoğu kampımız hafta içi 9:30 -16:30 saatleri arasında hafta içi her gün gerçekleşir.
Öğrenci bilgisayarını kendi mi getirecek? Tablet getirebilir mi?
Evet, öğrenciler bilgisayar ve farelerini kendileri getiriyorlar. Tabletler kullanacağımız programlara uygun olmadığı için tercihen Windows veya Macintosh işletim sistemli bilgisayar getirmeliler.
Çocuğum 7 yaşında programınıza katılabilir mi?
Eğer çocuğumuz okuma yazma biliyor ve temel düzeyde bilgisayar kullanabiliyor ise, temel programlarımızdan birine kayıt olabilir.
Kayıt süreci nasıl işliyor?
Size göndereceğimiz formla online olarak önkaydınızı alıyoruz. Ödeme işleminiz tamamlandığı zaman kaydınız da tamamlanmış oluyor.
Program ne kadar sürüyor?

Programlarımıza haftalık olarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Servis seçeneği mevcut mu?
  • Kampın gerçekleştiği bölgede benzer konumlarda oturanların sayısına bağlı olarak servis firmalarıyla anlaşma sağlayabiliyoruz. Geçmiş senelerde maliyet yüksekliğinden dolayı velilerimiz sıcak bakmadı , kamp tarihi yaklaştığı zaman detayları bizden öğrenebilirsiniz.
Ne kadar program veya kitap ücreti ödeyeceğiz?
Kullanacağımız programların velilere herhangi bir maliyeti olmayacak. Böylece öğrenciler evde de kendi alıştırmalarını yapabilirler.
Çocuğum özel okulda/kolejde eğitim görüyor anlattığınız konular hakkında bilgi sahibi üst gruplarla eğitim görme ihtimali var mı?
Evet, neler bildiğinin tespiti yapılarak eski öğrencilerimizle beraber seviyesini geliştirebilir.

Bize Sormaktan Çekinmeyin

Formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0534 012 82 61
Email: bilgi@dijitalyildizlar.com