Ekibimiz

Levent karadağ

Levent karadağ

Kurucu

Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü’nden 1988’de mezun oldu. 1986 -1990 arasında Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi başta olmak üzere birçok özel eğitim kurumunda ‘bilgisayar programlama’ dersleri verdi. Türkiye’nin önde gelen firmalarında Sistem Analisti, Takım Lideri, Proje Yöneticisi, Bilgi Sistemleri Yöneticisi, İş Geliştirme ve Pazarlama Yöneticiliği, Genel Müdürlük görevlerinde bulundu. Karadağ, çok sayıda Üniversitenin “Sektör Danışma Kurulu Üyeliği”nde yer almış. Yıldız Teknik Üniversitesi ve Kadir Has Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak dersler vermiştir
Ceyda Akaydın

Ceyda Akaydın

Avukat

Halen İstanbul Üniversitesi Özel Hukuk Anabilim Dalında bayiilik sözleşmeleri konusunda doktora tezi çalışmalarını sürdürmektedir. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Enformatik Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak akademik kariyerine başlayan Akaydın, bu görevinden 2008 yılında ayrıldı. Halen İstanbul Barosu’na bağlı olarak Akaydın Hukuk Bürosu’nda serbest avukatlık yapmakta, Marmara Üniversitesi Almanca İşletme Enformatiği Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak çalışmakta ve özel sektöre hukuk eğitimleri vermektedir.

Yusuf ulufer

Yusuf ulufer

Unv3DKid

UNV3D kurucu Yusuf Ulufer. Basic graphic mode da 3d görselleri elde etmeyi başaramayınca biraz soğudu ama 93 yılındaki startv macerası onu Türkiye’de , ilk 3d animation programı kullanıcısı yaptı. softimage 3d

İlkgül Kaya

İlkgül Kaya

Seslendirme Sanatçısı

(Caillou) Kayu’nun seslendirmesini yapıyor. | Radyo ve TV Program Yapımcı-Sunucu-Seslendirme Yönetmeni ve Seslendirme Sanatçısı – Dublaj Prodüksiyon

seçil ece yılmaz

seçil ece yılmaz

Gel Gelişelim- Owner

Eğitim konuları arasında Eğitim Tasarımı, Sosyal Medya, Müşteri İlişkileri, İlişki Yönetimi, E-Posta Yazma Teknikleri, Hipnotik Yazım Tekniği, Sözlü ve Yazılı Raporlama Teknikleri, Kişisel Marka Olmak ve Sosyal Ağlarda Tanıtım, Sunuş Teknikleri ve Etkili Konuşma, Eğitimcinin Eğitimi, Duygusal Zeka ile İnsan İlişkileri yer almaktadır.

burak torun

burak torun

Mention Reklam Ajansı- Kurucu

2013 Yılında Yazılım Mühendisliğinden mezun oldu ve aynı sene Mention Reklam Ajansını kurdu. Aynı zamanda ,2015 senesinde atandığı Türkiye Bilişim Derneği Sayısal Gündem 2020 Sosyal Medya Uzmanlık Grubu yöneticiliği görevine devam etmektedir. Türkiye’de en iyi ilk 10 Sosyal Medya Uzmanından birisi olarak gösterilen Torun, Tüm Sosyal Medya Mecralarında toplamda 7 milyon bir kitleye sahiptir. Bir çok ünlü sima ve şirkete Sosyal Medya danışmanlığı yapmaktadır.

Danışmanlar

buğra ayan

buğra ayan

Mühendis & Yazar, Sosyal Ağlar Tarihi Kitabı Yazarı (Y Kuşağı)

Ayan,1989 yılı Erzurum doğumludur. 2012 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. Gazi Üniversitesi Bilişim Sistemleri Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. 2013 yılı itibariyle Milli Savunma Sistemleri ARGE Başkanlığı’nda mühendis olarak göreve başlayan Ayan, 2015 itibariyle Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanlığı’nda Uzman olarak göreve devam etmektedir. Yaklaşık 10 yıldır internet üzerine çalışmalar yapan Ayan’ın İnternet Sırları (2009), APPInventor ile Mobil Uygulama Geliştirme (2015) , Sosyal Ağlar Tarihi (2016) isimli 3 adet kitabı bulunmaktadır.

İlker tabak

İlker tabak

TBD Yönetim Kurulu Başkanı

Bilişim A.Ş.’de yönetici olarak görev yapan İlker Tabak, birçok bilişim projesinde görev almıştır. İ. İlker Tabak, Türkiye Bilişim Derneği (TBD), TMMOB Bilgisayar Mühendisleri Odası (BMO) üyesi, Türkiye Bilişim Vakfi (TBV) kurucu üyesidir. Yenişehir Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği (2007-2008) ve Hacettepe Mezunlar Derneği (HUMED) Yönetim Kurulu Üyeliği de (2009-2013) yapmıştır

ali rıza babaoğlan

ali rıza babaoğlan

Yatırımcı

Microsoft Office 2007 ürün ailesinin geliştirilmesinde görev aldı ve Microsoft’un “En İyi Öğrenci Çalışanı” ödülüne layık görüldü. Junior Chamber International (JCI – Genç Liderler ve Girişimciler Derneği) tarafından 2009’da Türkiye’nin En Başarılı On Genci arasında seçilerek ödüllendirildi. 2009’da İsviçre’de, IBM tarafından En İyi 75 Mühendislik öğrencisi arasına seçilerek IBM Zürich Merkez Araştırma Laboratuvarı’nda inovasyon eğitimi aldı.

doğan ufuk güneş

doğan ufuk güneş

YASAD Yazılım Sanayicileri Derneği Başkanı

Üniversite de Yüksek Matematik hocasının teşvikiyle 1982 yılında ilk kodunu yazarak yazılım ile tanışan Doğan Ufuk Güneş, aynı yıl Günaydın gazetesinde mesleğe başlamış, 1983 – 1986 yılları arasında Günaydın Gazetesi 1986 – 1992 yılları arası Web Holding şirketlerinin bilgi işlem müdürlüğü görevini ifa etmiştir. Türkiye’de Basın dünyasında ilk kurumsal kaynak planlama projesini ve ilk bilgisayarla gazete sayfa mizanpajı projelerini başlatmış ve başarı ile sonlandırmıştır.